Nastavení cookies

RIZE  - Profesionální desktop 3D tiskárny

Tiskarny_ikona
Společnost RIZE přivedla na trh špičkové 3D tiskárny, které uspokojují potřeby 3D tisku pro všechny, kteří chtějí rychle a ve vysoké kvalitě vytisknout plně funkční prototypy, náhradní díly a přípravky pro výrobu, kalibraci a měření. Nová unikátní patentovaná technologie „AUGMENTED DEPOSITION“ umožňuje tisk vybraných atributů z CAD systému, jako jsou například číslo dílce, značky kvality, QR kódy, nebo cokoliv jiného co popisuje výrobek přímo na konkrétní díl.

Tato nová technologie zajišťuje rychlý a vysoce kvalitní tisk, tichý provoz v kanceláři a pevnost ve všech 3 směrech, na rozdíl od ostatních tiskáren, které nemohou zajistit pevnost ve směru osy Z. 

Výběr tiskárny - aktuálně nabízíme 2 modely:

X_rize_ikonaRize_ONE_ikona
X-RIZE je ve světě první průmyslová barevná 3D tiskárna pro tisk  plně barevných funkčních výrobků, které nepotřebují dodatečné opracování po ukončeném tisku.
 

RIZE ONE je první hybridní monochromatická 3D tiskárna, která trvale poskytuje nejvyšší pevnost výrobku ve všech 3 osách (X,Y,Z), bezpečnost a možnost použití v kancelářských podmínkách. Tiskárna je ideální pro tisk funkčních prototypů, přípravků a náhradních dílů.

Brožura RIZE ONE

 

 

 

 

 

 

 

 

Pro obě tiskárny není potřebná žádná profesionální obsluha.

NXE 400                                  NXE 200                                    XiP                                                                                Ultrarychlá tiskárna                    Ultrarychlá tiskárna                    Desktop provedení                                                                       s objemem 16 litrů                      s objemem 8,5 litru                   s objemem 4,8 litru                                                           NEXA3D_modely.png                                                                                             k dodání od září 2022

 

Ukázkové video

RIZE ONE – ucelený proces tisku

CAD – 3D tisk – POST PROCESING

 

 Mám zájem o více informací/workshop s předvedením

 

 

piktogram white phone
+420 602 210 739
ITS HORKÁ LINKA