Nastavení cookies

NX CAD

nxcad-01.png
Rychle a efektivně od koncepčního návrhu až po podrobnou projektovou dokumentaci a výkresy. Od fáze konstruování až po výrobu využívá NX výhody inovativní synchronní technologie, která umožňuje vytvořit a upravit geometrii nesrovnatelně rychleji a snadněji – dokonce i u geometrie vytvořené v jiných systémech pro vývoj výrobků.

NX 12

Ikona_02_NX12CAD_400_233_101_TE.jpg

S verzí NX12 umožňuje Siemens svým zákazníkům reagovat na výzvy nové doby a realizovat výrobu svých produktů dle principů čtvrté průmyslové revoluce – INDUSTRY 4.0.

Multidisciplinary Design -  NX12 přichází s novými nástroji, které umožňují sloučit konstrukci elektronických a mechanických součástí. Čas vývoje se významně zkracuje a náklady na výrobu se snižují.

Generative Design – umožňuje, aby konstruktéři už na začátku vývoje mohli rychle a efektivně navrhnout optimalizované 3D modely použitím technologie „TOPOLOGY OPTIMIZATION“ a „CONVERGENT MODELING“

Design for Aditive Manufacturing – nové funkce v NX12 umožňují, aby se už ve fázi návrhu konstrukce zohledňovaly možnosti použití nových výrobních postupů, jako jsou Additive Manufacturing a 3D Priniting.

Ukázkové video

NX CAD uvedení verze 12
 
piktogram white phone
+420 602 319 585
ITS HORKÁ LINKA