Nastavení cookies

Prediktivní inženýrství

NX_CAE_ikona_01_400x233_101.jpg

Inženýrství v dnešní době potřebuje nový, více integrovaný přistup. NX řešení pro CAE zabezpečuje, abyste už od samého začátku návrhu Vašeho výrobku mohli ověřovat, jak výrobek bude fungovat v reálných podmínkách. Konstruktér, výpočtář, pracovník odpovědný za test a všichni ostatní účastníci vývoje nového výrobku jsou pomocí Teamcenter zapojeni do procesu a spolu zajišťují, aby výrobek splnil požadavky zákazníků a dostal se na trh v co nejkratším čase.

SIMCENTER

NX_CAE_ikona_02_400x233_101.jpg

SIMCENTER představuje skupinu software modulů, které umožňují vše co potřebujete, od prvotních 1D simulací, přes strukturální analýzu 3D modelu, až po analýzu dat získaných během testování v testovací laboratoři. Synchronní technologie zabudovaná do NX a pokročilé nástroje na PRE/POST procesingu Vám umožňují používat výhody SIMCENTERu bez ohledu na to, jaký CAD software používáte. Pokud jste doposud investovali do samostatných  CAE systémů, jako jsou MSC NASTRAN, ANSYS, ABAQUS, pomocí SIMCENTERu zabezpečíme, aby Vaše zkušenosti a investice do těchto systémů byly maximálně využity.

Ukázkové video

SIMCENTER 3D verze 12

Willy Bakkers viceprezident Siemens PLM Software, vedoucí divize Simulace Vás provází novinkami v Simcenter 3D verze 12.

piktogram white phone
+420 602 319 585
ITS HORKÁ LINKA