Nastavení cookies
 

NX CAM - Efektivní použití CNC strojů

02_NX_CAM_ikona_01_400x233.jpg

Pořízení CNC strojů představuje pro každou společnost významnou finanční investici, u které nemusí být vždy zajištěna návratnost. Jedním z nejvlivnějších faktorů návratnosti této investice je výběr a nasazení správného software na přípravu programů pro CNC stroje. NX CAM zajišťuje, kromě spolehlivé přípravy programů pro CNC stroje i jejich optimální využití vzhledem k použití nástrojů a možnost přebírání konstrukčních dat, bez ohledu na to, v jakém CAD software jsou připravena.

NX CAM 12 - připraven pro nový způsob výroby

Verze NX12 představuje novou generaci software nástrojů pro podporu plně digitalizované výroby. Podpora CNC strojů, robotizovaných pracovišť a aditivního obrábění je plně integrovaná do už existujících modulů software NX:

Adaptive Machining je nová strategie obrábění, která může redukovat čas obrábění až o 60%.

Powder Bed Printing – systém 3D tisku je stále více používanou technologií. NX12 obsahuje veškeré potřebné funkce pro kompletní přípravu 3D tisku.

HP Multi Jet Fusion Printers – NX 12 nabízí nový modul, ve kterém uživatel navrhuje, optimalizuje, simuluje, připravuje a kontroluje proces tisku pro HP Multi Jet 3D Fusion tiskárny. Uživatel může načíst více různých 3D modelů, umístit je v prostoru a spustit tisk. Vše rychle a jednoduše.

Ikona_02_NX12_CAM_te_101.jpg

Ukázkové video

NX CAM oznámení verze 12
Vyzkoušejte zdarma NX CAM na 30 dnů:
 
piktogram white phone
+420 602 319 585
ITS HORKÁ LINKA