Nastavení cookies

Keyshot  - maximální využití CAD SW pro potřeby marketingu

KSH_ikona_01_400x311_201.jpg
Software Keyshot společnosti Luxion je pokládán za nejlepší nástroj pro tvorbu vysoce kvalitních obrázků a animací z jakéhokoli CAD software. Už nemusíte čekat až bude hotový prototyp a organizovat drahé profesionální focení Vašeho výrobku, abyste připravili marketingové materiály, kterými oslníte Vaše potenciální zákazníky. Stačí, abyste měli software Keyshot a fotorealistické obrázky a video sekvence budou hotové daleko dříve, než vůbec začnete řešit a plánovat výrobu.

Keyshot  - modularita

KSH_ikona_02_400x311_101.jpg

Keyshot se dodává ve 4 základních provedeních:

KeyShot HD – základem je funkce rendrování. Používá se především pro generování fotorealistických obrázků z načtených CAD modelů.

KeyShot Pro – rozšířená verze, která umožňuje pokročilou tvorbu animací, rozmístění kamer a různé další speciální vizuální efekty. Tato verze je pevně vázána jen na jeden počítač.

KeyShot Pro Floating – stejná funkčnost jako KeyShot Pro, ale může být používán jako plovoucí licence v síti.

KeyShot Enterprise - nejvyšší verze. Umožňuje i tvorbu HTML KeyShotVR výstupů pro přímé umístění animací na WEB stránky, přímé napojení do CAD software NX a urychluje tvorbu obrázků využitím až 32 procesorových jader provázaných v síti.

Ukázkové video

KeyShot intro 2017
 
piktogram white phone
+420 602 319 585
ITS HORKÁ LINKA