Nastavení cookies

 

webinare.jpgPřipravili jsme pro Vás řadu WEBINÁŘŮ, které Vám pomohou orientovat se v PDM/PLM a vybrat správnou strategii pro Vaši společnost. Přihlaste se a zarezervujte si své místo.

 

 

 

 

 

Osvědčené procesy jako standard

TC_RS_picture_02.jpg
Teamcenter Rapid Start vznikl jako výběr nejosvědčenějších pravidel a procesů pro základní práci s daty. Toto řešení se uplatní všude tam, kde potřebujete rychle udělat pořádek v datech a základních procesech. Zpravidla komplikovanou a nepřehlednou adresářovou strukturu s manuálním ukládáním nahradíte veli rychle databázovým řízeným prostředím pro Vaše konstrukční data.

Rychlá implementace - dřívější profit

TC_RS_picture_01
Díky přednastaveným základním pravidlů a procesům probíhá celá implementace velmi rychle. Do 4 týdnů jsou k dispozici základní funkce a procesy pro práci s daty.Dosavadní praxe prokázala, že zavedením těchto základních PDM funkcí ušetří společnosti, které je zavedly, kolem 20% času pracovníků podílejících se na přípravě výroby.
Implementace řešení Teamcenter Rapid Start Vás nijak do budoucna neomezuje v plánování rozvoje PLM systému Teamcenter o další pokročilé funkce a moduly.

Ukázkové video

                  Teamcenter Rapid Start - rychlá cesta k řízené práci s daty
piktogram white phone
+420 602 210 739
ITS HORKÁ LINKA